• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Adıyaman Kervansaray Kahvesi Antalya Şubesi

Eyl 20 ,2017

          Kahve dünyasına 2009'dan bu yana katılmış olan Adıyaman Kervansaray Kahvesi geleneksel Adıyaman kahvesini kahve severler ile buluşturuyor.

 

Türkiye'ye Uzanan Geleneksel Kahve Lezzeti

 

          Kahve uzmanları ile uzun çalışmalar sonucunda eşsiz kahve lezzetini kahve severler için başka tatlarla buluşturmayı hedefleyen Adıyaman Kervansaray Kahvesi eşsiz kalite ve lezzetteki kahve tanelerini, menengiç, kakao, kahve kreması, damla sakızı ve kakule gibi lezzetlerle buluşturarak harika lezzetler yakalamamıza fırsat veriyor. Bunların yanı sıra yeni kahve çeşitlerinin yaratılması için de çeşitli araştırma ve geliştirme faaliyetleri için de gerekli finansman ve zaman ayrılmakta ve siz kahve severler için hazırlanmaktadır. İlk aşamalarda bir kahve restoranında başlayan hikâye şimdi tüm Türkiye'ye doğru yayılmakta ve tüm kahve severler ile buluşmaktadır.

 

          Ürünlerin tamamı hijyenik ve sağlıklı koşullarda gerçekleştirilmekte ve tüm denetimlere tabi tutulmaktadır. Eşsiz lezzetinin diğer illerdeki kahve severlere de ulaşmasıyla artık üretim seviyesini arttırarak sizlere kadar ulaştırmaya çalışıyor. Uzun uğraşlar vermiş ve birçok araştırma ve geliştirme faaliyetleri yaparak ürünün kalitesi ve üretim düzeyi arttırılarak siz kahve severlere de ulaştırılmaya karar verilmiştir.

 

 Adıyaman Kahvesi Şimdi De Antalya'daki Kahve severler İle Buluşuyor

 

         Bu eşsiz kahve lezzeti şimdi de siz Antalya'daki kahve severlerin ayağına kadar getirilmiştir. Bu birbirinden eşsiz kahve çeşitlerine ulaşmak artık daha kolaydır. Kahve çeşitlerini ve lezzeti tatmak istiyorsanız Adıyaman kervansaray kahvesi Antalya şubesi bünyesinde tüm çeşitlerini bulabilir ve edinebilirsiniz. Geleneksel kahve lezzetine ulaşmak ve yeni kahve çeşitleri denemek için sitemizi ziyaret edebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Etiketler: adiyaman kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun