• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Çitlenbik Kahvesi

Eyl 25 ,2017

Çitlenbik Kahvesi Ve Yapılışı

 

Çitlenbik kahvesi, halk arasında menengiç kahvesi olarak da bilinir. Her derde deva olan ve neredeyse tüm hastalıklara iyi gelen bu kahve, çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Fiyatının uygun olması ve yararlı besinleri içerisinde bulunması tercih edilmesindeki asıl sebeptir.

 

Yapılışı ve hazırlanışı bakımından son derece basit ve pratiktir. Hızlı bir şekilde yapılır ve dekoratif kahve fincanlarında sunumu yapılır. Son zamanlarda, tüm cafelerde bulundurulan bir kahvedir. Tadının ve kokusunun etkileyici olması da, ek özellikleri arasındadır. Kahvenin ağacı, İç Anadolu, Ege ve Akdeniz'in tüksek kesimlerinde yetişir. Fakat en dikkat çeken ola ise, çitlenbik kahvesi ağacının kendi kendine çıkmasıdır. Kesinlikle insan gücü ile ekilmez ve ekilir ise, filiz vermez.

 

Çitlenbik Kahvesinin Satın Alma Süreci

 

Kahve ağaçlarından koparılarak, kavrulur ve dikkatli paketlenerek hazır edilir. Dışarıdan gelebilecek zararlara karşı tam korumalı kutulara koyulur ve vitrinlere koyulur. çitlenbik kahvesi sipariş verildikten sonra, 2 iş gününde ulaşır ve kesinlikle kargo ücret talep edilmez. Üstelik internet sitemizde tüm ödeme yöntemleri mevcuttur. Satın aldıktan sonra ise, yapım tarifi ve detay özellikleri kutusunun sağ kısmında yazmaktadır. Mutlaka incelenmeli ve yönergeler takip edilmelidir. İçerisinde kesinlikle katkı maddesi veya süt tozu gibi kimyasallar yoktur. çitlenbik kahvesi siparişleri ve her türlü bilgi için, internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Siparişlerimiz telefonlar üzerinden veya internet sitemizin sipariş ver alanından yapılmaktadır.

Etiketler: citlenbik kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun