• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Damakta hoş bir tat bırakan osmanlı kahvesi

Eyl 17 ,2017

 Hemen hemen herkesin günlük aktiviteleri arasında Türk kahvesi içmek yer almaktadır. Bu bir alışkanlık olduğu kadar sağlık için de gerekli bir aktivitedir. Ünü çok eski yıllara dayanan ve büyük bir kitle tarafından sevilerek içilen kervansaray kahvesi müthiş kokusu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Ottoman kahvesi olarak da anılan bu kahve 7 adet kaliteli kahvenin karışımından hazırlanmaktadır.

İçenlerin müptelası olduğu kahveler önceleri sadece Adıyaman kahve hizmeti veren özel mekânlarda servis edilirken artık internet üzerinden de kahveci bey ürünlerine ulaşmak mümkün. Sağlık açısından gösterdiği faydalar nedeniyle dr coffe adı verilen bu kahveleri her yaş grubundan insanın günde en az bir kez tüketmesi önerilmektedir. Kahve sevenlerin günde birkaç kez tüketmesinde de bir sakınca yoktur.

  Dibek kahvesi ise ağızda hoş bir tat bırakan yapısı ile beğenilmektedir. Özellikle şekerli kahve seven kişilerin şeker kullanmadan tüketecekleri bu kahve Osmanlı kahve çeşitleri arasında en çok tercih edilenidir. Misafirlerinize ikram edebileceğiniz Osmanlı kahvesi ve hünkâr kahve çeşitleri her damak tadına hitap etmektedir.
 

Etiketler: dibek kahvesi, damak tadı ,osmanlı kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun