• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Dr Coffee Osmanlı Kahvesi Fiyatı

Eyl 25 ,2017

  Kahve içmenin mükemmelliğini sunan firmamız, yüzyıllar boyu kahve kültürünün en tanınan ürünü olan Osmanlı kahvesi ürününü, yeniden piyasalara sunmuştur. Yeni yüzüyle en çok tercih edilen ve Dr. coffee Osmanlı kahvesi fiyatı kategorisindeki kahve ürünümüz, hastalar için şifalı içeriğe sahip bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Lezzetli, mis kokulu ve kolay hazırlanır özellikleriyle, birinci sınıf ikram olan ürünümüz, müşterilerinizin ve misafirlerinizin en çok tercih edilen ürünüdür.

 

 Kahveciliğin Yeni Yüzü

 

Kahve satıcıları için de mükemmel gelir sağlayacak olan Osmanlı kahvesi ürünü, müşteri kategorisinde sürekli olarak tercih sıralamasında, üst sıralara çıkmaya başlamıştır. Sürekli üst sıralara çıkması ve en çok içilen sıcak içecek olarak bilinmesi, Dr. coffee Osmanlı kahvesi fiyatı kategorisinde, popüler olmasını sağlamıştır. Sıcak içecek kategorisinde değerlendirilen kahve ürünümüz, satış kategorisinde üst sıralara yerleşmiştir. Ambalaj yapısı, oldukça dayanıklıdır ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır.

 

 Hiç bir zararlı katkı maddesi bulunmayan ürünümüz, hastalar için şifalı özelliklere sahiptir. Kahve, kakao, krema, salep, keçiboynuzu, menengiç ve damla sakızı gibi sağlığımız için oldukça faydalı olabilecek karışıma sahip olan ürünümüz, hasta ziyaretlerinde götürülebilecek kıymetli hediyelerden biridir. Halsizliği alan bu karışım, sağlıklı nesillerin oluşması için, Osmanlı tarafından halk içerisinde yaygınlaştırılan bir üründür.

 

 Sitemizden Alabilirsiniz.

 

İnternetin yayılması ile birlikte, ürün siparişi için yapmanız gereken, satın al butonuna basmak ve kolay kargo seçeneklerini işaretlemek yeterlidir. En kısa zamanda, ürünümüz adresinize gelecektir.

Etiketler: dr coffee,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun