• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Fabrika

Fabrika

 

    Adıyaman Kervansaray Kahve Fabrikası,

                 Adıyaman kervansaray kahvesi içerisinde kuru kahve, damla sakızı, sahlep, menengiç kahvesi, krema, çikolata ve keçiboynuzu olmak  üzere     toplamda 7 ayrı   karışımı olan kahvedir. Bu kahveler Adıyaman ilinde üretilip satılmaktadır. Başka bir ilde üretimi yoktur.

               İlk  Kervansaray  kahve 2009 yılında ortaya çıkmıştır ve alışagelmiş lezzetleri ile herkesin damak zevkine göre üretilmiştir. Osmanlı kahvesi      olarak da bilinen bu  kahve kendi restoranında kahve tutkunlarına özgün lezzetlerle üretilmeye başlanmıştır. Kervansaray kahve  7 farklı karışımıyla    lezzetli ve muhteşem görüntüsü ile      insanlara mutluluk ve keyif vermektedir. 7 karışımlı kervansaray kahvesi damla sakızlı karışımlı nezih lezzetin  karışımı içildiğinde insanlara ayrı bir keyif veriyor.

 

            Adıyaman kervansaray kahvesi geleneksel Türk kahvesi olma özelliğini koruyarak sıklıkla tercih edilmektedir. Bulunduğu bölgenin tarihini    damaklara lezzet olarak dönüştürmüş ve her geçen günde lezzetini ülkenin dört bir tarafına yaymaya hızla devam etmektedir. Özenli bir şekilde  kavrulduğu için pişerken çevreye muhteşem kokular yayan ve diğer kahvelerle kıyaslanamayan lezzete ve kalın bir köpüğe de sahiptir.

             Tüm alışkanlıkları değiştirebilecek ve diğer içecekleri unutturabilecek özelliğe sahip olmasının yanı sıra tazeliği ve özel üretimi ile içenlere tarif    edilmesi bir mutluluk yaşatan tadı ile tarifi zor keyifli içimler sunmaktadır. Hafif acımsı tadı olmasına rağmen diğer kahvelerden daha yoğun ve etkili bir tada sahiptir. Özellikle telvenin damakta bıraktığı tat insanları son derece hoşnut ediyor. Kavrulma şekli ise kahveye bambaşka bir tat veriyor. 

Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun