• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Hakkımızda

Hakkımızda

Kahvenin keşfi Etiyopyalılara dayansa da kahveyi cezvelerde pişirerek Türk kahvesi tadını tüm dünyaya duyuran millet Osmanlılardır. Kıymetli misafirlere ikram edilen en özel içecek olan kahve, çiğ kahve çekirdeklerinin önce kavrulup sonra da dibeklerde dövülerek toz haline getirilmesi ile elde edilir. Adıyaman kervansaray kahvesi olarak 0 doğal ve kafeinsiz kahve çeşitlerini üreten firmamız tüm Türkiye'ye eşsiz kahve lezzetlerini sunan kurumsal bir firmadır.
 
 Geniş Ürün Yelpazesi İle Adıyaman Kervansaray Kahvesi
 
     7 çeşit aroması, tadı, kokusu, telvesi ve köpüğü ile damakta bıraktığı lezzetin tarifini yapmanın çok zor olduğu kahve çeşitlerimiz, içimi kolay, kokusu mükemmel, tadı ise geleneksel Türk kahvesinin tekrar vücut bulmuş halidir. Damla sakızı, çikolata ve salep tadının damakta ayrı ayrı hissedildiği bir lezzete sahiptir. Çok özel kavurma teknikleri ile ürettiğimiz kahveler kolay-kolay bayatlamayan, uzun süre tazeliğini koruyan ve kalite yönetim sistemlerine uygun üretilerek her zaman güvenle tüketilen ürünlerdir. Damla sakızının tadı ve kokusunun kahve ile birleşimini en güzel şekilde hissettirmekte, çikolata ve salebin verdiği keyfi her şekli ile sürdürmektedir. Kültürümüzde çok özel bir yeri olan Türk kahvesinin en leziz çeşitlerini bulacağınız firmamız, istenen kiloda ve kolilerde Türkiye'nin dört bir yanına tüm siparişlerde ücretsiz kargo ile sevkiyat yapmaktadır.
 
 Dillere Destan Osmanlı Kahvesinin Adresi
 
     En kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen Osmanlı kahvesi, geleneksel Türk kahve tadının korunduğu ve farklı aromalarla zenginleştirildiği popüler bir kahvedir. Cariyelere doğru kahve pişirme derslerinin bile verildiği Osmanlı Devleti zamanında içenin lezzetine hayran kaldığı bir tada sahip olan Osmanlı kahvesi, içerisinde kuru kahve, damla sakızı, salep, menengiç kahvesi, krema, çikolata ve keçiboynuzunun bulunduğu 7 farklı aromaya sahiptir. Adıyaman’da üretilen ve tüm Türkiye'ye sevk edilen kervansaray kahvesi, sadece Adıyaman'da üretilen popüler bir kahvedir. Muhteşem lezzeti ile ayrı bir keyif veren Osmanlı kahvesinin görüntüsü ise ayrı bir görsel şölendir. Damakta 7 farklı tat bırakmasına rağmen geleneksel Türk kahvesi yapısını koruyan bir kahve çeşidi olarak özenle kavrulmakta, pişerken yaydığı muhteşem aromalı kahve kokusu ile daha içmeden akılları baştan almakta ve kalın köpüğü ile Türk kahvesi keyfini sonuna kadar yaşatmaktadır.
 
 Orijinal Osmanlı Dibek Kahvesi Adıyaman Kervansaray Kahvesinde
 
     Türk kahvesinden hem farklı hem de aynı diyebileceğimiz Osmanlı dibek kahvesi, kahve çekirdeklerinin dibek ya da taşla öğütülerek elde edildiği bir kahve çeşididir. Kıvamı yoğun ve içimi yumuşak olduğundan epey meraklısı vardır. Her yerde bulamayacağınız Osmanlı dibek kahvesini Adıyaman Kervansaray ‘da bulabilir, en orijinal dibek kahvesi tadı ile damaklarınızı tatlandırabilirsiniz. Osmanlıdan günümüze gelen eşsiz bir lezzet olarak konuklarınıza ikram edebilir, kahve keyfini Osmanlı dibek kahvesi ile yaşamanın ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Bin bir çeşit hastalığa şifa olan Osmanlı dibek kahvesi için web sitemizden sipariş geçebilir, kalite belgeli ve helal sertifikalı kahvelerimizi en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 
 Osmanlıdan Avrupa'ya ve Dünyaya Yayılan Türk Kahvesi Adıyaman Kervansaray Kahvesinde
 
     Kahvenin keşfi ve dünyaya yayılma sürecinde Osmanlı saray mutfağından Avrupa'ya, oradan da tüm dünyaya yayılan Türk kahvesi, cezvede pişirilen ve fincanlarla servis edilen muhteşem lezzette bir içecektir. Her damak lezzetine uygun çeşitleri ile en kaliteli kahve üretimini yapan Adıyaman Kervansaray Kahvesi, maksimum seviyede gıda güvenliğinin sağlandığı hijyenik ortamlarda üretim yapmakta, ISO belgeli ve helal sertifikalı ürünleri ile sektörün lider firması olarak adını duyurmaktadır. Türkiye'de farklı illerde bulunan 37 bayisi ile kaliteli ve güvenilir Türk kahve tadını ülkenin her köşesine ulaştırmakta, çalışan personelleri ve uzmanları ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla yol almaktadır.
 
 Türk Kahvesi İçmek İçin Çok Neden Var
 
     Türk kahvesi denildiğinde yemekten sonra keyifle veya sabah ayılmak için içilen bir lezzet akla gelir. Fakat Türk kahvesinin faydaları sadece keyif vermek veya zihni açmak değildir. Kültürümüzde "bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var" diyenler kahvenin değerini zaten kıymetli konuklara sunulan bir içecek olarak çok güzel anlatmıştır. Kokusu ile bile baş döndüren Türk kahvesinin faydaları ise oldukça fazladır. Araştırmalar sonucu kolon kanser riskini azalttığı ve diğer kanser türlerinin oluşumuna da engel olduğu gözlemlenmiştir.
 
 -Keyif vericidir, dinlendirici ve hafızayı güçlendirici etkiye sahiptir.
 -Doğurganlığı arttırdığı bilinmektedir.
 -Astım riskini azaltmakta kolesterol seviyesinin düşürülmesine yardımcı olmaktadır.
 -Yüksek tansiyonu önler ve siroz hastalığı riskini minimize eder.
 -Keçiboynuzu içeriği ile cinsel gücü arttırır.
 -Kemikleri güçlendirir, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir.
 -Sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir.
 -Tip2 diyabet hastalığı ve Parkinson’dan korunmak için içilmesi önerilmektedir.
 -Baş ağrılarına iyi gelen Türk kahvesi, depresyonun iyileşmesinde de etkilidir.
 -Karaciğere de faydalı olan Türk kahvesi, zihni açık tutmakta, mutluluk vererek enerjik olmayı sağlamaktadır.
 
 Kahve Üretimi Tecrübe İster
 
     Teknolojik üretim tesisleri, uzman çalışanları ve kalite odaklı çalışma sistemi ile firmamız, tüm kalite belgeleri ve helal sertifikasına sahip kurumsal bir firmadır. Gıda güvenliği ve hijyen koşullarının üst düzeyde olduğu firmamızda, Türk kahvesi çeşitleri sağlık koşulları çerçevesinde üretilir. Hijyen ve sanitasyonu sağlamak için tüm ekibini eğiten firmamız, ISO Kalite Yönetim Sistemleri üzerine kurulu güvenilir ve işinin ehli bir firmadır. ISO 22000:20005 belgesi ile dünya standartlarında bir üretim yapmakta, tarladaki çiftçiden başlayan ve sofralara kadar gelen süreçte tüm kritik noktaları denetleyerek kusursuz kahve, hatasız ve kaliteli ambalaj ile Türk kahvesini müşterilerine ulaştırmaktadır. Üretim sürecinin planlanmasından üretim ve sevkiyat sürecine kadar her aşamada denetimi bırakmamakta, tecrübeli ekibi ile her zaman kaliteli işlere imza atmaktadır.
 
 Hızlı Güvenilir ve Kaliteli Kahve Satışı için Adıyaman Kervansaray Kahvesi
 
     Kahve içmeyi bu kadar çok seven bir millet olarak her köşe bucakta en küçük kafeteryadan en büyük lokanta ve mekanlara kadar her yerde kahve keyfini yaşamayı seviyoruz. İster firma sahibi olun ister özel kişi, kilo ile veya koli ile en kaliteli kahve çeşitlerini firmamızda bulacaksınız. Sadece Adıyaman'da üretilen, eşi ve benzeri olmayan Adıyaman kahvesi için 7/24 adiyamankervansaraykahve.net ten siparişinizi geçebilir, ücretsiz kargo hizmeti ile kapıda ödeme veya kredi kartı ödemeli alışverişlerinizi firmamızdan güvenle yapabilirsiniz.
 
     24 çalışan personeli, 37 bayisi ve 12 tanıtım uzmanı ile profesyonel bir hizmet sunan firmamız, Türkiye'nin her bir köşesine en kaliteli kahve hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. İnternetten verilen siparişleri sürpriz hediyelerle süslemekte, güçlü referansları ile her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. Bir dünya markası olma yolunda her geçen gün yol alan Adıyaman Kervansaray Kahvesi, 0 doğal, orijinal ve kafeinsizdir. Siparişlerinize hemen cevap veren ekibimiz, her zaman taze ve içimi kolay Türk kahvesi taleplerinize en hızlı ve en etkili şekilde cevap vererek siparişlerinizin zamanında size ulaşmasını sağlamaktadır.
 
     Geleneksel Türk kahve tadını 7 farklı etki ile yudumlamak ve telvesi, köpüğü, yumuşak içimi ile güne zinde başlayarak gün boyu enerjik ve sağlıklı olmak için Adıyaman Kervansaray Kahvesinden siparişlerinizi geçebilir, gerek işveren gerekse tüketici olarak en kaliteli Türk kahvesi çeşitlerini en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz

Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun