• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Kervansaray Dibek Kahvesi

May 29 ,2020

Kervansaray Dibek Kahvesi

 

Son yılların en popüler kahve çeşitlerinin başında Kervansaray dibek kahvesi geliyor. Yumuşak bir içime sahip olan bu lezzetli kahveler aynı zamanda insan sağlığına birçok açıdan fayda sağlamaktadır.

 

 Dibek Kahvesi ve Satın Alma Avantajları

 

 İnternet ve telefon üzerinden sipariş edilebilen kervansaray kahveleri paketlenip Türkiye'nin her şehrine gönderiliyor. Aynı gün içerisinde kargoya verilen ürünler sadece 2 ya da 3 iş günü içerisinde verilen adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca siparişlerini tamamlayan müşterilere birçok sürpriz hediye de kahve ile birlikte gönderiliyor.

 

 Ücretsiz kargo avantajı da alıcılara sunulan bir diğer seçenektir. İsteyenler kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirken, kapıda nakit ödeme yaparak bu özel kahveleri satın almak da mümkündür.

 

 Kervansaray Kahvesi Fiyatları

 

 Kervansaray kahvelerinin bir kilodan başlayan paketleri 6 kiloya kadar uzanıyor. Fiyatlar da kilo ve koli sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun fiyatları ile rahatlıkla temin edilebilen bu ürünler hem ucuz hem de kaliteli kahve sevenlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

 

 Dibek Kahvesi Saklama Koşulları

 

 Henüz ilk defa bu kahveyi satın alanların merak ettiği konulardan bir diğeri saklama koşullarıdır. Dibek kahvesinin muhafazası diğer kahvelerden farksızdır. Ya paketinde ya da bir kavanozun içerisinde hava ile teması kesilerek saklanmalıdır. Bu şekilde muhafaza edildiği takdirde uzun bir zaman boyunca ilk günkü tazeliğiyle tüketilebilir.

 

 Kervansaray Kahvesinin Özellikleri ve Faydaları

 

 Diğer kahvelerin aksine kervansaray kahvesi mideye zararlı değildir. Bilakis hazımsızlık ve ağrı şikayetlerini dindirdiği için faydalıdır. Akşam yemeklerinden bir saat sonra tüketildiği takdirde sindirimi kolaylaştırır. İçerisinde melengiç, damla sakızı ve keçiboynuzu gibi insan sağlığına son derece faydalı ürünler yer alıyor. Vitaminler açısından oldukça zengin bulunan dibek kahvesi bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede nezle, grip, sinüzit gibi kış hastalıklarına yakalanma riskini yarı yarıya düşürür.

 

 İshal şikayeti olan kişiler de günde bir ya da iki fincan Kervansaray kahvesi tükettiği takdirde bu yöndeki şikayetlerinden çok daha kısa sürede kurtulabilir. Balgam sökme özelliği de bulunan dibek kahvesi kuru ve inatçı öksürüklerin kesilmesini de kolaylaştırıyor.

  Online ve hızlı sipariş vermek için tıklayınız:

 

 https://www.adiyamankervansaraykahve.net/hizli-siparis

 

 

Etiketler: Kervansaray Dibek Kahvesi
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun