• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Kervansaray Kahve Fabrikası

Ara 30 ,2018

Kervansaray Kahve Fabrikası

 

            Türk kültüründe önemli bir yeri bulunan kahve, içenleri zinde tutması, mutluluk hormonu salgılanmasına yardımcı olması ve cilt ve iç organlara verdiği sayısız fayda sayesinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek içilir. Kahve kültürünün Türkler açısından önemi her zaman ayrıdır. Osmanlı döneminden günümüze kadar uzanan kahve yolculuğu cilt bakımından kız isteme törenlerine kadar pek çok alanda kullanılır. Kahvenin bu denli önemli olması, kahve üretiminin daha da nitelikli hale gelmesine yardımcı olur.

 

 Taze Kahvenin Kokusu

 

            İri kahve tanelerinin özenle çekilmesiyle ortaya çıkan tazelik kokusu her zaman insanları cezbeder. Küçük paketler halinde satışa sunulan kahvelerin işletmelere özel büyük boy paketlerde de sunumu vardır. Ülkemizde üretilerek tüm dünyaya servis edilen kahveler, diğer ülkeler tarafından da Türk kahvesi olarak bilinir. Nitelikli kahve üreticileri, ülkemizde yetiştirdikleri kahve çekirdeklerini harmanlayarak tüm dünyaya servis eder. Nitelikli kahve fabrikaları arasında bulunan kervansaray kahve fabrikası perakende ve toplu alım seçenekleriyle internet üzerinden alışveriş yapma deneyimi sunuyor.

 

 Kahve Kolileri Bir Tıkla Kapınızda

 

            İşletmelerin veya bireysel tüketicilerin kahveye ulaşımını kolaylaştıran kervansaray kahve fabrikası, internet üzerinden sunduğu online alışveriş sitesi sayesinde kahve severlerin kapısına kadar teslimatı gerçekleştiriyor. Her biri özenle paketlenen kahve paketleri sayesinde, hava geçişini engelleyen kervansaray kahve fabrikası, her daim taze kalan kahveleri Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırıyor. Web sitesinin hızlı sipariş sayfasından kolayca alışverişini tamamlayabilen tüketiciler, sisteme üye olarak veya üye olmadan, stok sınırı olmadan kahve alabiliyor. Tekli olarak da alınabilen kahveler, toplu alımlarda tüketicilere daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

 

 Kahve Türleri Sürekli Olarak Yenileniyor

 

            Yalnızca Türk kahvesi değil, fabrika bünyesinde üretilen yeni kahve çeşitlerinin de bulunduğu kervansaray kahve fabrikası bünyesinde, daha önce deneyimlemediğiniz, damak tadınıza uygun aromalı kahveleri de bulmanız mümkün. Birbirinden farklı kahve çeşitleri içerisinden damak zevkinize hitap eden seçenekleri tadarak bir kültür haline dönüşen kahvenin tadına varabilirsiniz. Online alışveriş sitesinden e-bülten aboneliğine kaydolarak sunulan yeni kahve çeşitlerini inceleyebilir, indirim ve diğer kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Yurt dışına da ihraç edilebilen kervansaray kahvelerini dünyanın birçok noktasından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler: Kervansaray Kahve Fabrikası
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun