• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Kuvam Hünkar Kahvesi

Eyl 24 ,2017

Kuvam Hünkar Kahvesinin Özellikleri :

 

Her damak zevkine hitap eden lezzeti ve doğal içeriği ile son zamanların en kaliteli kahveleri arasında yer alan Hünkar kahvesi, Osmanlı zamanından günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. İçimi yumuşak olan ve hiçbir rahatsızlık hissi vermeden içilebilen Hünkar kahvesi, içerisinde herhangi bir katkı maddesi barındırmamaktadır. İçimine doyum olmayan ve 7 farklı içeriği ile birlikte sağlığınıza da dost olan Hünkar kahvesi, yemeklerden sonra tüketildiğinde yediklerinizi daha kolay hazım etmenizi sağlar.

 

Kuvam Hünkar Kahvesinin Faydaları:

 

  Keçiboynuzu, sahlep, menengiç, damla sakızı, sahlep, kahve, krema ve çikolata ile hazırlanmış çok özel bir içeriğe sahip olan Kuvam Hünkar kahvesi sağlık için tam bir şifa deposu görevi görmektedir. Böbrek rahatsızlıklarına iyi gelen ve idrar söktürme özelliği bulunan Kuvam Hünkar kahvesi, öksürüğü kesmekte ve soluğun açılmasını sağlamaktadır.

 

  Cinsen gücün artmasına olanak tanıdığı söylenen Hünkar kahvesi, karaciğer rahatsızlıklarında da etkilidir. Kahvenin içeriğinde bulunan damla sakızı, midenin rahatlamasını sağlar ve ağız kokusunu giderici özelliği bulunmaktadır. Birçok vitamini ve minerali içerisinde barındıran keçiboynuzu, oldukça yüksek bir besin değerine sahiptir. Kabızlığı giderici bir etkiye sahip olan ve göğsün yumuşamasını sağlayan sahlep, zihnin daha iyi çalışmasını da sağlamaktadır.

 

Sunduğu farklı lezzet ve sağlığa sayısız yararı ile günümüzde birçok kahve tutkununun vazgeçilmezi haline gelen Kuvam Hünkar kahvesi keyfini istediğiniz zaman yaşamak için siparişinizi zaman kaybetmeden verebilirsiniz.

Etiketler: kuvam hunkar kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun