• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Mardin Dibek Kahvesi Sipariş

Eyl 26 ,2017

Sekiz muhteşem özün birleşmesiyle üretilen dibek kahvesi, sağlık açısından da önemle tavsiye edilmektedir. Yöresel lezzet menengiç özü, kakule tohumu özleri, damla sakızı ve keçiboynuzu içeriğiyle sunulmaktadır. Muhteviyatında peynir altı suyu tozu, krema, çikolata ile harmanlanan Türk kahvesi, düzenli tüketildiğinde, metabolizmayı hızlandırmaktadır. Damakta bıraktığı eşsiz tat için, Mardin dibek kahvesi sipariş isteğini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Toptan ve perakende satışın yapıldığı kahvelerden damla sakızlı, kakuleli, çikolatalı gibi seçeneklerde sunulmaktadır.

 

 Dibek Kahvesinin Yapılışı

 

 1 dolu tatlı kaşığı dibek kahvesi

 

 1 fincan su

 

 Arzuya göre şeker

 

 kişi sayısına göre bu ölçüler artırılabilir. Dibek kahvesi, bildiğimiz Türk Kahvesi yöntemi ile pişirilmektedir. Kahve su ve şeker bir tur karıştırılır ve kısık ateşte pişirilmeye bırakılır. Yavaş pişmesi, özünün iyice çıkmasını sağlar. Köpüren kahvenin önce köpüğünü fincanlara alınız. 10 saniye daha kaynatıp, fincanlara boşaltarak servis ediniz. İçerisindeki damla sakızı tadı ve krema yumuşaklığıyla, bambaşka bir lezzet sunmaktadır.

 

 Dibek Kahvesi Nerden Sipariş Edilir?

 

 Mardin'e özgü dibek kahvesi ve tüm kahve çeşitlerini, Mardin dibek kahvesi sipariş hattından verebilir, online olarak tek tıkla siparişi oluşturabilirsiniz. Adıyaman Kervansaray Kahvesi web sayfasından perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Toptan dibek kahvesi siparişlerinin de verildiği sitede, tüm kahve çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. 100 gramdan başlayan çeşitli ölçülerde sunulan Türk Kahvesi, dibek kahvesi, damla sakızlı ve kakuleli kahve, çikolatalı kahve siparişlerini online verebilirsiniz.

Etiketler: dibek kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun