• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Mardin Kürt Kahvesi

Eyl 26 ,2017

Mardin Kürt Kahvesi Ve Çeşitleri

 

Mardin Kürt kahvesi hafif kahveler arasındadır. İçerisinde bulunan keçiboynuzu ve kakule, kahveye ayrı bir tat katmaktadır. İçimi ve kokusu oldukça tatmin edicidir. Günümüzde Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde, en çok tercih edilen kahveler arasındadır. Ayrıca içimi keyifli ve köpük oranı bol bir kahvedir.

 

 Yapılışı ve hazırlanışı son derece pratiktir. Normal kahve gibi yapılır ve ufak şekerlemeler ile sunulur. Hafif olmasından dolayı, rahatlıkla içilebilir. Dekoratif fincanlarda servis edilir ve fiyatları çok uygundur. Kahve ağaçlarından koparılan kahveler, özenle makinelerden geçirilerek paketlere koyulur. Mardin kürt kahvesi üretimi ve yurt içerisinde satışı, Adıyaman Kervansaray Kahvesi tarafından yapılmaktadır.

 

Mardin Kürt Kahvesi Satın Alma Süreci

 

Kahvenin satın alınabilmesi için, internet sitemiz üzerinden sipariş oluşturulması gerekir. Ardından özenli bir çalışma gösterilir ve paketleme işlemi yapılır. Alıcılara 2 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılır ve hiç bir ek ücret talep edilmez. Kargolarda oluşabilecek hasarlara karşı, tam korumalı paketlerde gönderilir. Teslim aldıktan sonra, Mardin kürt kahvesi kutusunun sağ tarafında bulunan açıklamalar kısmı okunmalıdır. Kahvenin içerisinde bulunan tüm maddelerin listesi yer alır.

 

Buna ek olarak hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bahsedilir. Fiyatları da, gramajına göre ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Satın almak için ve her türlü bilgi için, internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde bulunan fiyatları inceleyerek, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Etiketler: kurt kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun