• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Osmanli Hunkar Kahvesi

Eyl 25 ,2017

Kahve severler birçok kahve çeşitleri arasında tercih yaparken oldukça zorlanır. Farklı lezzetleri de tatmak isteyen kahve severler kahvenin oldukça faydalı olduğunu ve içiminin keyif verdiğini bilirler. Son zamanların ilgi gören kahve çeşitlerinden biri de Osmanlı Hünkâr kahvesi olarak bilinmektedir. Hünkarlara layık bu kahve içerisinde farklı lezzetleri bir arada tutmaktadır.

 

 Osmanlı Hünkar Kahvesi İçindekiler

 

 Kahve çekirdeklerinin havanda dövülerek parçalanıp öğütülmesi ve mis kokusu ile zihin açmaktadır. Özellikle kahvede aroma tercih edenler farklı kahve çeşitlerini denemek isteyebilirler. Yoğun kahve çekirdeklerinin sahlep ve keçiboynuzu ile yumuşatılarak menengiç ile aromalandırılması sonucunda ortaya çıkan Osmanlı Hünkâr kahvesi kakao ile de daha lezzetli hale getirilmektedir. Özel olarak üretilen bu kahve tadı ile olduğu gibi konuklara sunumda da farklılık yaratmaktadır.

 

 Osmanlı Hünkâr Kahvesi Sunumu

 

Her kahve çeşidinin kendine özgü sunumu bulunmaktadır. Özel ve kaliteli üretilen Adıyaman Kervansaray Kahvesi marka kahveleri bu üretimde en son sistemle lezzetli içecekler üretmektedir. El değmeden ve lezzetinden ödün verilmeden kahveler hazırlanmaktadır.

 

  Kahve sunumları arasında en çok tercih edilen küçük çikolata ve lokumlar yerine soğuk içeceklerde tercih edilebilir. Bazı bölgeler de kahve yanına bir dilim baklava koyularak zengin bir sunum yapılmaktadır. Bunların yanı sıra kullanılan fincan setleri de ilgi çekici olmaktadır. Sitemiz üzerinden sipariş vermek için alışveriş sepetini kullanılarak güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilir ve kahve lezzetlerimizi tadabilirsiniz.

Etiketler: kahve cekirdegi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun