• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Osmanli Kahvesi Adiyaman

Eyl 25 ,2017

Kendi özgü tadı ile bilinen Osmanlı kahvesi Adıyaman oldukça farklı lezzeti ile sektörde fark yaratıyor. Osmanlı kahvesi çok eskiden beri tüketilen, Türklere özel bir tattır. Kokusu, bol köpüğü ve lezzeti ile sizi de çok uzaklara götürebilir. Kahve içmek Osmanlı Döneminden gelen bir durumdur. O zamanlarda kahve içmenin belli bir saati vardı ve sunumu da çok önemseniyordu. Siz de misafirlerinize bu eşsiz tadı ikram edebilir, bu farklı lezzeti kendiniz de keşfedebilirsiniz.

 

Kalitesi ile Osmanlı Kahvesi

 

 Kaliteli kahve deyince akla gelen Osmanlı kahvesi Adıyaman seçeneği oluyor. Osmanlı kahvesinin özel ve yumuşak bir lezzeti var. Herkes tarafından hemen benimsenen bu lezzet köklü bir geçmişi de yansıtıyor. Kokusu ve lezzeti oldukça yumuşaktır, dolayısı ile kahve tadını sevmeyen kişiler bu lezzeti damak tatlarına uygun bulabilirler. Osmanlı kahvesinin en büyük özelliği, normal kahve gibi sert ve keskin bir kokuya ve lezzete sahip olmamasıdır. Dolayısı ile bu lezzete eşlik eden bol köpüklü görüntü ve nefis bir koku, herkesin hoşuna gidecektir.

 

 Osmanlı Kahvesinin Fiyatları

 

Osmanlı kahvesi bu kadar lezzetli iken, fiyat seçeneklerin de oldukça uygun olması büyük bir avantajdır. Toptan ve perakende olmak üzere satışlar mevcuttur. Kahve tüketen herkes bu eşsiz lezzete ile tanışsın diye, fiyatlar uygundur. Paket gramajları değişmektedir. Dolayısı ile fiyatlar da bu paketlere göre değişiyor. 250 gramlık paketlerden başlayarak, kahve boyutları 1 kilograma kadar yükselmektedir. Osmanlı kahvesini denemek için sitede bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

Etiketler: adiyaman, osmanli kulturu,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun