• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Osmanli Kahvesi Balikesir

Eyl 25 ,2017

Kültür mirası ile bilinen kahve, asırlar boyu, bu topraklarda tüketilen sağlıklı içeceklerdendir. Şifalı içeceklerin alışkanlık haline getirildiği, zararlı içeceklerin ise yasaklandığı Osmanlı'da, Osmanlı kahvesi ürünleri, her zaman baş tacı edilmiştir. Unutulmaya yüz tutmasına rağmen, firmamızın çalışmalarıyla, yeniden en popüler içecekler içerisine giren Osmanlı kahvesi Balıkesir ürünümüz, tadıyla ve etkili kokusuyla, müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler içerisine girmiştir.

 

 Klasik ve Etkili

 

 Kahve, kakao, sahlep, harnup, menengiç, damla sakızı ve Yemen kahvesi içeriğine sahip olan Osmanlı kahvesi Balıkesir, sade kahveden çok daha fazla etkiye sahiptir. Bu içeriği ile hastalar için mükemmel bir sağlık kaynağı haline gelmiştir. Mükemmel tadıyla ve etkili kokusuyla, içeni cezbeden ürünümüz, ikramların en iyisi olarak görülmektedir. Kahve ikramı, kültürümüzün vazgeçilmez şıkkı haline gelmiştir. Pişirilerek hazırlanan kahve, on beş dakika içerisinde rahatlıkla hazırlanmaktadır.

 

Kısa Zamanda Adresinizde

 

Etkili ve başarılı özellikleriyle, e-ticaret dünyasında adından sıkça söz ettiren firmamız, hızlı sipariş özellikleri ve kolay kargo özellikleriyle, kahve satışını, çok kolay bir hale getirmiştir. Yapmanız gereken, sitemize girmek ve sipariş etmek istediğiniz ürünü seçmektir. Daha sonra, hızlı bir şekilde kargo ile adresinize ürün gelecektir. Nefis tadıyla, hatalar için, misafirler için ve turistler için en iyi içecek tercihidir. Kahvenin Osmanlıcası olan ürünümüz, Sağlık Bakanlığı onaylı üretilmektedir. Günlük kahve kültürümüz, Osmanlı kahvesi ile yeniden şekil almıştır. Yüzyıllar boyu lezzet tahtında yer alan Osmanlı kahvesi, yeniden tahtı ele geçirmiştir.

Etiketler: kultur mirasi, balikesir,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun