• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Osmanlı Kahvesi Fiyatı

Eyl 25 ,2017

Osmanlı devletinden beri Türkler arasında en yaygın içecek olan kahve günümüzde artık bin bir çeşit olarak satılmaktadır. Kaliteli kahve bulmak bu nedenle oldukça güç. Bir kahvenin ne kadar kaliteli olduğunu en kolay kokusundan anlarsınız. Gerçek ve kaliteli bir kahve kokladığınız zaman sizi kendinizden alır. İşte Adıyaman kervansaray kahveleri de gerçek kahvelerden bir tanesidir.

 

OSMANLI KAHVESİ NEREDEN ALINIR?

 

Eğer kaliteli bir Osmanlı kahvesi satın almak istiyorsanız yapmanız gereken Osmanlı kahvesinin ana vatanı olan Adıyaman'dan almaktır. Adıyaman yıllar boyunca kahve sektöründe bir hayli gelişim gösterdi. Özellikle Adıyaman kahveciler çarşısı her yıl binlerce turistin akınına uğruyor. Adıyaman şehrinin en büyük gelir kaynağı kahve ihracatıdır. Amerika ve Avrupa'dan dünyanın en önde gelen ülkeleri her yıl Adıyaman Osmanlı kahvesi sipariş etmekteler

 

OSMANLI KAHVESİ FİYATI NE KADAR?

 

 Kahve satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da ucuz fiyata satılan kahvelerden uzak durmak olmalıdır. Kaliteli bir Osmanlı kahvesinin şu anki kilosu 30 liradan aşağı değildir. Bazı yerlerde ve internet sitelerinde 5-6 liraya dahi Osmanlı kahvesi satılmaktadır. Halbuki bu satılan kahvelerin gerçek Osmanlı kahvesi ile hiçbir alakası yoktur. Kaliteli bir Osmanlı kahvesi fiyatı Adıyaman'da bile en ucuz 20 liraya satılmaktadır bir kilosu. Eğer kaliteli ve orijinal Osmanlı kahvesi satın almak istiyorsanız gerçek Osmanlı kahvesi fiyatı ile sitemizden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa bir sürede adresinize gönderilecektir.

Etiketler: kahve fiyati, turk,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun