• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Osmanlı Paşa Kahvesi

Eyl 25 ,2017

Osmanlı Paşa Kahvesi Ve İçindekiler

 

Osmanlı paşa kahvesi, geçmişten günümüze kadar ulaşan kültür ögesi kahveler arasındadır. İçimi ve ağızda bıraktığı tat, son derece hoştur. Son zamanlarda en çok satın alınan kahve türüdür. Osmanlı paşa kahvesi içerisinde, keçiboynuzu, damla sakızı, kuru kahve, sahlep ve menengiç kahvesinin kahve kreması vardır. Bu karışımlar özel olarak yapılmaktadır ve fiyatları oldukça uygundur.

 

 Fiyatının uygun olması ve lezzetli olması, tercih edilmesindeki asıl sebeptir. Kahvenin yapılışı son derece basittir. Normal kuru kahve gibi yapılır ve servis edilir. Klasik kahvelere nazaran, gösterişli bir kahvedir. Kahve satıcısı cafeler, bu kahveleri farklı bardaklarda ve farklı konseptlerde müşterilerine sunmaktadır. Özellikle bilinen tüm kahvelerden farklı bir tadı olmasından dolayı, yeni tatlar arayanlar için bire bir kahvedir.

 

 Osmanlı Paşa Kahvesinin Satın Alma Süreci Ve Ulaştırılması

 

Kahvenin satın alma süreci, yazılı numaralardan arama yapılması ile birlikte başlar. Ardından siparişler verilir ve kargo ile gönderilir. Üstelik Osmanlı paşa kahvesi 2 iş günü içerisinde alıcılara ulaştırılır ve herhangi bir kargo ücreti talep edilmez. Verilen adrese ulaşır ve teslim aldıktan sonra, kontrol edilmesi önerilir. Kahve kapalı kutularda ve paketlenmiş olarak gönderilir. İçerisini açtıktan sonra, sağ kısmında yapılışı ve içerisinde bulunan maddeler hakkında bilgiler bulunur. Osmanlı paşa kahvesini satın almak ve siparişler için, internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Siparişler internet sitemiz üzerinden güvenle yapılmaktadır.

Etiketler: osmanli pasa kahvesi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun