• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Günlük hayatın vazgeçilmezi kahve

Eyl 17 ,2017

              Sabah sohbet keyiflerinde içilen ve sohbetin tadını getiren kahve her dönemde insanlar tarafından tercih edilen nadide bir içecek olmuştur. Kervansaray kahvesi sayesinde her sohbete farklı bir tat geliyor ottoman kahvesi ile de çok farklı tatlarla karşılaşıyorsunuz. Daha çok gençlerin tercih ettiği dr coffe ise hazırlaması kolay ve güzel bir tadı olan kahvelerden biridir.

              Farklı kahve tatları arayan insanlar için önerilebilecek Osmanlı kahve son derece seçilmiş bir kahvedir. Yüzyıllarca Osmanlı saraylarında içilen ve sultanların kahve keyiflerine ortak olan Osmanlı kahvesi her dönem popülerliğini korumaktadır. Dibek kahvesi ise tadanlarda farklı bir tat bırakan ve tekrar içilme hissi uyandıran bir kahvedir.

             Kahveci bey kahveye tat vermek konusunda son derece profesyoneldir. Adıyaman kahve hem ehlikeyf eşliğindeki sunumu hem de kavrulmuş tadı ile kahve severlerin damak tadına hitap etmektedir. Padişahların ve sultanların kahvesi olan hünkâr kahve geleneksel Türk kahvesi tadında sunulmaktadır.
 

Etiketler: osmanlı kahvesi, kahve, kahve keyfi,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun