• 0506 773 94 74
  • info@adiyamankervansaraykahve.net

Mardin 7 Çeşit Kahvesi

Eyl 26 ,2017

Kahve kültürünün en köklü ürünlerinden biri olan Ottoman coffee ürünü, Osmanlı'dan kalan bir mirastır. Osmanlı'dan kalan ve unutulmaz tadıyla, etkileyici kokusuyla, aradığınız mükemmelliği sunmaktadır. Kısa zamanda adından söz ettiren Osmanlı kahvesi ürünümüz, sizin için en iyi tercih olacaktır.

 

 Sevdiklerinize İkram Edin

 

Çok kıymetli misafirleriniz geldi ve siz çok değerli bir içecek sunmak istiyorsunuz. Sıra dışı olan ve tadıyla unutulmaz olan Osmanlı kahvesi, aradığınız mükemmel tercihtir. Kahve tercihinin yeni adı olan Mardin 7 çeşit kahvesi, yüzyıllara dayanan bir geçmişe sahip olması yanında, önemli miraslardan biridir. Osmanlı'nın saraylarında içilen ve büyük savaşların kararlarına şahitlik yapan Osmanlı kahvesi, günümüzde, yine eski şaşalı günlerine geri dönmüştür.

 

Sitemizden Kolay Bir Şekilde Sipariş Edebilirsiniz.

 

Kahve siparişinin pratik bir şekilde yapılması için, özel olarak tasarlanan e-ticaret sitemiz, telefondan, tabletten ve bilgisayardan, kolaylıkla sipariş işlemini gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Kahve içmenin mükemmelliğini sunan firmamız, ödeme işlemlerinde de, büyük kolaylık sağlamaktadır. Kolay ödeme ve kolay kargo seçenekleriyle, kısa zamanda adresinize gelen ürünümüz, sağlıklı ortamlarda üretilmiştir. Sağlık Bakanlığı'nın gıda ile ilgili izin belgelerine sahip olan Mardin 7 çeşit kahvesi, hijyenik paketleme ile paketlenmektedir.

 

Paketleme özellikleri bakımından sağlıklı ve hijyenik olan kahve ürünümüz, nefis tadıyla ve etkileyici kokusuyla, en çok içilen sıcak içecekler içerisinde yer almaktadır. Sıcak içecekler içerisinde yer alan ürünümüz, ocak üzerinde pişirilerek hazırlanmaktadır. Cezveye suyu koyun. Cezvede su kaynamaya başlayınca, bir tatlı kaşığı Osmanlı kahvesini atıp, köpürene kadar karıştırın. Kahveniz hazır.

Etiketler: 7 cesit kahve,
Yeni kahve türlerini bilmek ister misiniz?
E-Bültene Kayıt Olun